13. Hafta HOH Tarafından Yapılan Adaylıklar (Spoiler) – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

UYARI! BU YAZI BIG BROTHER 25 İÇİN SPOİLER İÇERMEKTEDİR!

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRINÖzet

  • Şu anki Büyük Birader 25 HOH olan Matt, Felicia ve Cirie’yi tahliye için aday gösterdi, ancak asıl ittifakı Jag ile.
  • Matt, Bowie ve Jag’e tahliye hedefi olmadıklarına dair güvence verdi.
  • Matt, Jag’in Cirie’ye arka kapı açmasından bahsetti; çünkü Jag’in daha da ilerlemesi için ona ihtiyacı olmasına rağmen onu erken ortadan kaldırmak oyunu için en iyi hamle olabilir.

Büyük Birader 25 13. hafta Hanehalkı Başkanı (HOH) Matt Klotz, iki misafiri tahliye için aday gösterdi: Felicia Cannon ve Cirie Fields. Bu, Felicia’nın doğrama bloğundaki yedinci, Cirie’nin ise ikinci seferi. Oyunda yalnızca beş oyuncu kaldığında (Matt, Felicia, Cirie, Jag Bains ve Bowie Jane), Matt bu hafta müttefiklerinden birine ihanet etmek zorunda kalacak çünkü kalan tüm konuklarla ittifakı var. Ancak en gerçek olanı Jag ile Minutemen ittifakıdır.

Büyük Birader 25 canlı yayınlar Matt’in Felicia ve Cirie’yi tahliye için aday gösterdiğini ortaya çıkardı. Matt, Bowie ve Jag’e onların hedefi olmadıklarına dair güvence verdi. Ancak adaylık töreninden önce Matt, Felicia’ya bu hafta onun bir piyon olmasına ihtiyacı olduğunu çünkü hedefinin Bowie olduğunu söyledi. Matt, başlangıçta Jag veya Bowie’yi öne çıkarmanın onları Veto’nun Gücü için daha sıkı savaşmaya zorlayacağını açıkladı. Matt, Felicia’ya Bowie’nin Veto Gücü’nü kazanması halinde Cirie’nin eve döneceğine dair güvence verdi. Ancak Matt ayrıca Cirie’ye hedefin Felicia olduğunu, ancak Felicia Veto Gücü’nü kazanırsa Bowie’yi aday göstereceğini ve onun tahliye edileceğini söyledi.

Büyük Birader 25 13. Hafta Veto Yetkisi Çok Önemli

Matt, Jag’e, Jag’e arka kapı açmayı planladığını söyleyerek Cirie ve Felicia’yı sakinleştirecek bir plan yaptığını söyledi, ancak onlar buna asla inanmayacakları konusunda anlaştılar. Fakat, Matt, Jag’i aday gösterme olasılığı konusunda Cirie ile konuştu Veto Gücünü kazanırsa. Ancak Jag’in gitmesi durumunda Bowie ve Felicia’nın onu hedef alabileceğinden endişe duyduğunu, çünkü önümüzdeki hafta HOH’ta oynayamayacağını söyledi. Jag’i bu kadar erken ortadan kaldırmanın onun için en iyi hamle olup olmayacağını merak etti. Matt daha sonra Jag’e bu konuşmadan bahsetti. Aslında Felicia’nın asıl hedef olduğu anlaşılıyor.

Matt, Jag’e bu hafta ona arka kapı açmayacağına dair güvence vermiş olsa da Matt daha önce Cirie ile ona arka kapı açma ihtimali hakkında konuşmuştu. Buna benzer bir konuşma Perşembe gecesi canlı çifte tahliye bölümünde bile gösterildi. Bu Matt için zor bir durum çünkü Bowie, Felicia veya Cirie’ye kıyasla 750.000 $’lık büyük ödülü kazanma şansı kesinlikle daha yüksek olsa da Jag olmadan Final 2’ye kalamayabilir. Gelecek hafta HOH’da oynamaya uygun değilse ve Veto Gücü’nü kazanamazsa, kadınlar kesinlikle ona oy verecek.

Bu en dengesiz eşleşenlerden biri Büyük kardeş şovun tarihindeki sezonlar. Jag bir rekabet canavarı olsa da Bowie, Felicia ve Cirie sosyal oyunlarına daha çok güveniyorlar. Matt muhtemelen en kapsamlı misafirdir ve bu da onu ileriye dönük büyük bir hedef haline getirecektir. İlerlemek için oyunda Jag’e ihtiyacı olsa da bu haftaki en iyi hamlesi ona arka kapı açmak olabilir. Karmaşık bir hafta ve herkes kesinlikle bunu yapmalı “beklenmeyeni bekle.”

Büyük Birader 25 Pazar günleri 22:00 EDT’de, Salı günleri 20:00 EDT’de ve Perşembe günleri 21:00 EDT’de CBS’de yayınlanıyor.

sinema-1