169 TL Değerindeki Caveblazers Ücretsiz Dağıtılıyor: Fırsatı Kaçırmayın!

169 TL Değerindeki Caveblazers Ücretsiz Dağıtılıyor: Fırsatı Kaçırmayın!

Caveblazers, aksiyon roguelike platform oyunu türünde olan yapı, oyunculara uzun süre keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor. Deadpan Games tarafından geliştirilen bu oyun, 25 Aralık 2023 tarihine kadar ücretsiz olarak GOG platformunda dağıtılıyor. Oyunun normal fiyatı 5,79 dolar (169,45 TL) olan Caveblazers, belirtilen tarihe kadar GOG hesabınıza eklenebilir ve kütüphanenizde saklanabilir.

Caveblazers’ı ücretsiz olarak almak istiyorsanız, öncelikle GOG resmi web sitesini veya GOG Galaxy uygulamasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ardından, GOG hesabınıza giriş yaparak Caveblazers sayfasına giriş yapmalı ve oyunu sepete ekleyip işlemi onaylamalısınız. Böylece oyun, hesabınızın kütüphanesine eklenmiş olacak ve indirip oynamaya başlayabileceksiniz.

Düşük sistem gereksinimleriyle dikkat çeken Caveblazers’ı kütüphanenize eklemek için yukarıda belirtilen adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra, indirip yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

GOG platformunda ücretsiz olarak sunulan bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın. GOG’un başlattığı bu kampanya ile Caveblazers’ı ücretsiz olarak oynama fırsatını kaçırmayın!