ALBA Berlin-Fenerbahce Beko Istanbul | Round 16 Highlights | 2023-24 Turkish Airlines EuroLeague - Euroleague Basketball

ALBA Berlin-Fenerbahçe Beko İstanbul Maçı | 2023-24 Türk Hava Yolları EuroLeague 16. Tur Özetleri | Euroleague Basketbol

Euroleague’nin resmi web sitesinde, 2023-24 Turkish Airlines EuroLeague’in 16. haftasında oynanan ALBA Berlin-Fenerbahçe Beko maçının özet videosu paylaşıldı.
Sponsorlar ve ortaklar hakkında bilgi veren bir bölüm bulunuyor. Siteye giriş yapmak veya üye olmak için bir hesap oluşturmanız gerektiği belirtiliyor. Ayrıca EuroLeague’e olan ilgiyi artırmak için bazı aktivitelere de yer veriliyor.
Site ziyaretçilerine, EuroLeague maçlarına dair son haberlerin yanı sıra takımların istatistiklerine, oyuncuların performanslarına ve maçların özet videolarına ulaşma imkanı sunuyor. Bu da siteye olan ilgiyi artırabilir.
Euroleague’ın sponsorları ve iş ortakları hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz, iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz ve kariyer fırsatları hakkında bilgi alabileceğiniz bir kısım da bulunuyor.
Ayrıca EuroLeague’in medya ortakları ile ilgili detaylı bilgiler veriliyor ve taraftarların EuroLeague maçlarını izlemeleri için televizyon yayın bilgileri sunuluyor.
Siteye giriş yaparak EuroLeague’in mobil uygulamasını indirebileceğiniz, resmi mağazasından ürün satın alabileceğiniz ve fan köşesinden faydalanabileceğiniz bilgisi de yer alıyor.
Bu içerik Euroleague Ventures SA. tarafından hazırlanmış olup, telif hakları saklıdır. Tüm hakları Euroleague Ventures SA.’ye aittir.
Gizlilik politikası ve çerez politikası gibi konulara da yer verilmiş ve siteye sosyal medya hesapları aracılığıyla da ulaşılabilirliği artırılmıştır.