Appleın Beats Studio Prosu kek gibi satılıyor – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Apple’ın Beats Studio Pro (2023), iki Amazon Prime Days sırasında kısa süreliğine çok ucuza teklif edildi. Ancak bunlar Amazon Prime üyelerine özeldi. Bluetooth kulak üstü kulaklıklar hala 50 Euro indirimli. Peki neden aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulak üstü kulaklıklarda bu kadar satış heyecanı yaşanıyor?

Beats Studio Pro (2023) neden bu kadar popüler?

Şu anda siyah, lacivert ve beyaz renk seçenekleriyle kablosuz “Beats Studio Pro” kulak üstü kulaklıkları 50 Euro daha ucuza satın alabilirsiniz. Çikolata kahverengisinde ise neredeyse 100 Euro (302,50 Euro) kadar indirim yapılıyor. İşte satın almanızın nedenleri:

Ortaklık teklifi

Beats’in Studio Pro’su, son Studio Pro’ya göre çok sayıda iyileştirmeye sahip, nispeten yeni ANC kulaklıklardır. Yeni başlayanlar için, yüzde 80’e kadar iyileştirilmiş çıktı kalitesi sağlayan yeni özel yapım 40 mm ses sürücüleri aldılar. Giyilebilir cihazdaki ANC (Aktif Gürültü Önleme) de tamamen uyarlanabilir ve şeffaflık modunu destekler. AirPods Pro 2’ye (test) benzer şekilde, 360 derece surround ses deneyimi için Uzamsal Ses eklendi.

Dahili ses iyileştirmelerine ek olarak Beats Studio Pro, uzun süreli dinleme sırasında daha fazla konfor sağlamak için ultra yumuşak köpük ve deri kulak yastıklarıyla yeniden tasarlanmış bir dış cepheye sahiptir. Apple ayrıca kayıpsız ses akışı sağlamak ve aynı anda cihazı şarj etmek için uygun bir USB-C bağlantı noktası ekledi. Google Pixel 8 modelleri için bir sonraki güncelleme ile aktif hale gelecek bir özellik.

Beats Studio Pro 2023’ün dört rengi. / © Beats

Şarjdan bahsetmişken: Studio Pro hızlı bir şekilde şarj edilebilir: Yalnızca 10 dakikalık şarjla dört saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Buna rağmen Studio Pro’nun pil ömrü önceki modele göre arttı. Yeni Beats Studio Pro (2023), şarjlar arasında yaklaşık 40 saat, ANC veya şeffaflık modu etkinleştirildiğinde ise yaklaşık 24 saat dayanır.

Ortaklık teklifi

Bağlantı konusunda Beats Studio Pro, tek dokunuşla eşleştirme ve Google Hızlı Eşleştirme dahil olmak üzere gelişmiş iPhone ve Android uyumluluğu da sunuyor. Kulaklıkların yerini Apple veya Google’ın “Bul” işlevini kullanarak da bulabilirsiniz.

Anlaşma buna değer mi?

Beats Studio Pro’nun (2023) tavsiye edilen perakende fiyatı 399,95 Euro’dur. Buna göre böyle bir marka için 50 avroluk, kahverengi renk seçeneğinde ise 100 avroya yakın bir indirim gerçek bir pazarlık. Ancak daha yakından incelendiğinde, kulak üstü kulaklıkların Ekim ayı başında kısa süreliğine daha ucuz (285 Euro) olduğunu belirtmek gerekir.

Dolayısıyla, şu anda yeni bir ANC kulaklığa acil ihtiyacınız varsa veya bir Google Pixel 8 veya Apple iPhone’un gururlu sahibiyseniz, o zaman kesinlikle bu tekliften yararlanmalısınız; pişman olmayacaksınız!

Amazon anlaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen mi satın alacaksınız yoksa önce dinlemek mi istersiniz? Aşağıdaki yorumlara düşüncelerinizi bize yazmaktan çekinmeyin.

genel-27