Bir Xbox Series X satın alın ve Targeta 70 dolarlık ücretsiz bir oyun verilecek, ancak bu uzun sürmeyecek – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

2023, Xbox Series X gibi oyun konsollarını almayı uman insanlar için iyi bir yıl oldu; çünkü küresel çip kıtlığı durumu, arzın azaldığı anlamına geliyor. Sonunda talebi karşılamaya başlayacak kadar toparlanmayı başardı. Hala Microsoft’un amiral gemisi sistemini kendiniz almayı düşünüyorsanız, Target’ın sınırlı süreli özel teklifi sayesinde şu an satın almanın özellikle iyi bir zamanı.

Şu andan itibaren 7 Ekim’e kadar perakendeci, her Xbox Series X satın alma işleminde sizin seçeceğiniz 70 ABD doları tutarındaki bir oyunu sunuyor. Bu, yalnızca 500 $ karşılığında 570 $ değer elde edeceğiniz ve sistemin maliyetinden bir kuruş bile fazla harcamadan yeni ve güçlü konsolunuzda bir şeyler oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Ham teknik özellikleri açısından piyasadaki en güçlü oyun konsolu olma özelliği taşıyan Xbox Series X, Microsoft’un birinci sınıf oyun sistemi olarak konumlanıyor. Bunlardan biriyle, 120 FPS’ye kadar yerel 4K oyun için 12 Teraflop işlem gücü ve oyun kitaplığınız için 1 TB depolama alanına sahip olmayı sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Özellikle, fiziksel oyunları, DVD’leri ve Blu-ray diskleri oynamanıza olanak tanıyan bir disk sürücüsüyle birlikte gelir.

Yarı depolama alanıyla (şimdi 1 TB’lık bir Series S çeşidi var) ve disk sürücüsü olmadan 1440p’de daha uygun fiyatlı oyun oynamak için tasarlanan Xbox Series S ile karşılaştırıldığında Series X daha çok yönlü ve yeteneklidir. Aynı zamanda daha pahalıdır, ancak aradığınız şey premium 4K oyun deneyimi ise, satın almanız gereken sistem budur.

Target’ın alıcıların konsolla eşleştirmesine olanak sağladığı 70 $’lık oyunların listesi oldukça geniş ve çeşitlidir ve düzinelerce farklı oyun sunulmaktadır. Bunlar arasında Starfield, Diablo 4 ve Hogwarts Legacy gibi 2023’ün en iyi Xbox oyunlarının yanı sıra Dead Island 2, Dead Space Remake ve Resident Evil 4 Remake gibi oyunlar da yer alıyor. Mortal Kombat 1 gibi yeni çıkan oyunlar ve Skyrim’in Anniversary Edition gibi klasikleri bile listede yer alıyor.

Genel olarak, ister kişisel eğlenceniz için bir Xbox Series X almaya çalışıyor olun, ister tatil sırasında bir arkadaşınıza veya aile üyenize bir tane vermeyi planlıyor olun, bu, kaçırmamanız gereken bir tekliftir. 7 Ekim’den önce tetiği çektiğinizden emin olun, yoksa bu fırsattan yararlanma şansınızı kaçıracaksınız.