Bonnie Langford, Melin Geri Dönen Doktorunun Arkasındaki Karanlıkla dalga geçiyor – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Wes Ball dalga geçiyor Maymunlar Gezegeni Krallığı. La Brea kısaltılmış bir sezonla sona eriyor. Yenilmez Mark’ın Omni-Man ile tekrar yüz yüze gelmesine zemin hazırlıyor. Artı, neler oluyor GerçeküstüEstate. Spoiler, uzaklaşın!

Walking Dead Yenilmez’in Geliştirilmesine Nasıl Yardımcı Oldu?

Kararma, Bölüm 2

Çeşitlilik devamını bildiriyor Kararma orijinal yazarlar Dewayne Perkins ve Tracy Oliver’ın imzasını taşıyan bu oyun şu anda Lionsgate’te geliştiriliyor.

Süpermen: Miras

Instagram’daki bir hayrana yanıt olarak (üzerinden Çizgi roman), James Gunn bu iddiayı yalanladı söylenti Superman uluslararası ilk çıkışını “teröristlerin Kripton teknolojisini ele geçirdiği” Orta Doğu’da yapıyor. Süpermen: Miras.

Krampus 2

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında ÇarpıştırıcıMichael Dougherty, filmin devamı için bir “fikri” olduğunu açıkladı. Krampus Noel’de adı geçen canavar tarafından tuzağa düşürülen “bir grup yabancıya” odaklanıyor.

Onun da devamı için bir fikrimiz var.

Bir yerde mahsur kalan bir grup yabancı hakkında olabileceği kadar bir aile etrafında da yoğunlaşmıyor.

Tron: Ares

Yeni bir rapora göre Çarpıştırıcı, Tron: Ares Filmin çekimlerinin “tatilden hemen sonra” Vancouver, British Columbia’da başlaması bekleniyor.

Jason Bourne

Son teslim tarihi Matt Damon’ın başrolde olduğu yeni bir Jason Bourne filminin şu anda Universal’da geliştirilmekte olduğunu bildirdi. Batı cephesinde her şey sakin yönetmen Edward Berger dümene atandı.

Maymunlar Gezegeni Krallığı

ile görüşmede İmparatorluk, Maymunlar Gezegeni Krallığı yönetmen Wes Ball, filmin öncekilerden “daha genç bir ruha” sahip “esasen bir arayış anlatısı” olduğunu belirtti.

İlk başladığımda şöyle dedim: ‘Sanırım Maymunlar biraz ihtiyacı var Yıldız Savaşları.’ Her şey hala gerçekliğe dayanıyor ama aslında bir arayış anlatısı. Ana karakterimiz genç, etkilenebilir Noa [Owen Teague] – yol boyunca karakterlerle tanışır ve kendisini sınayacak bir yere vardığında uyanır ve sonunda gerçek benliğine dönüşür. Bunu söylememe izin verilirse, şaka yapmadık ya da Disneyleştirmedik! Ama biz ona daha genç bir ruh kattık.

Zamanda ileriye doğru büyük bir sıçrama yapmak istedim. Sezar’ın filmde hâlâ bir ruh olması yeterince anlamlı ancak yaşayan akrabalarının çoğu bu filmde yer almıyor. Son üç film Taş Devri idiyse, burada Bronz Devri’ne girdiklerinde ne olacağını göreceğiz.

Kayıpların Gecesi

Perili bir dondurma kamyonu, bir klipte küçük bir çocuğa gözünü dikiyor. Kayıpların Gecesi28 Kasım’da Screambox’ta yayınlanacak, Noel temalı yeni bir korku antolojisi.

Kayıpların Gecesi | Özel Klip 4

La Brea

Son teslim tarihi sözü var La Brea 9 Ocak’ta NBC’de başlayacak olan altı bölümlük “kısaltılmış” bir sezonla “sonlanacak”.

Doktor Kim

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında TelgrafBonnie Langford, 1989 ile günümüz arasında Mel Bush ve ailesinin başına “korkunç bir şey geldiğini” açıkladı.

Bilgisayar programcısı olması gerekiyordu ama 1980’lerde bilgisayarın yanına bile yaklaşmadı. TARDIS konsoluna dokunmadım bile. Artık teknolojisini gerçekten biliyor; bu benim için önemli bir oyunculuk işi, çünkü mesaj atmakta zorlanıyorum!

Mel’in zor bir dönemden geçtiğini söyleyebilirim. Onun ve ailesinin başına korkunç bir şey geldi ve uğraşmak zorunda olduğu bir karanlık var. Ama Doktor’la geçirdiği zamana değer veriyordu ve hâlâ onunla her türlü muazzam bağı sürdürüyordu.

Buna bağlı olarak yeni Doktor Kim Set görüntüleri UNIT merkezinin dışındaki protestocuların örgütün uzaylı teknolojisini Dünya insanlarıyla paylaşmasını talep ettiğini gösteriyor.

GerçeküstüEstate

Ölen bir ev sahibi, “Dearly Departed”ın gelecek haftaki bölümünün özetinde kendi evine musallat olduğunun farkında değil. GerçeküstüEstate.

Roma Ajansı, kendi evine musallat olduğunu keşfeden bir ev sahibini ışığa doğru yönlendirmek zorundadır. Ekip Susan’ın yerini buluyor ama onu kurtarabilecekler mi?

[[Spoiler TV]

Yenilmez

Son olarak Invincible, bu haftaki bölümden bir klipte Omni-Man ile karşı karşıya geliyor.

Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7