En İyi MW3 Lockwood 300 Donanımı (Tek Seferlik Yapı) – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Lockwood 300, MW3’teki en iyi av tüfeği olarak kabul edilir. Hangi eklentileri ve ekipmanı kullanacağınızı biliyorsanız, yakın mesafeden durdurulamazsınız. Bu yüzden size Modern Warfare 3’ün en iyi Lockwood 300 ekipmanını göstereceğiz.

Tüm ataşmanlar ve ekipmanlar sayesinde bu av tüfeğini nasıl tam bir canavara dönüştüreceğinizi göstereceğiz. Bununla birlikte, hemen dalalım ve Modern Warfare 3’ün en iyi Lockwood 300 ekipmanına başlayalım.

Silah Kurulumu Sınıf Kurulumu
Varil: Matuzek 811 Namlu İkincil: M4
Ağızlık: GW Maks Yelekler: Nişancı Yeleği
Tetiklemek: Maelstrom Çift Tetikleyici Eldivenler: Hızlı Tutulan Eldivenler
Stoklamak: Soygun Stok Modu bot ayakkabı: Hafif Botlar
Mühimmat: 12’lik Sümüklüböcek Vites: Hayalet TV Kamuflajı

Silah Kurulumu

Her silahı bir yönü tercih edecek şekilde özelleştirebilirsiniz, ancak sonuçta önemli olan onu nasıl kullanmayı planladığınızdır. Eğer bir silahı sert itme için optimize ederseniz ve sonunda savunmacı oynamaya başlarsanız, o zaman bunun bir faydası olmaz.

Bu Lockwood 300 Dizilimi ile, bu silahın en çok yararlandığı genel oyun tarzı için bu silaha en çok fayda sağlayacak temel eklentileri açıklayacağız.

Namlu (Matuzek 811 Namlu)

Bu namluya sahip olmak daha fazla menzile ve mermi hızına sahip olmanızı sağlayacaktır. Biraz uzaktaki (uzun menzilli olmasa da) düşmanlara ateş etmenize olanak tanır.

Ayrıca mermi yayılımını azaltır ve saçmalarınızın hedefi vurmasını sağlar. Bu, tetikleyiciyle mükemmel şekilde çalışır.

Namlu (GW Maks.)

Menzilinizi genişletmek için diğer namluları kullanabilseniz de, GW Max’i tek bir nedenden dolayı öneriyorum: düşmana ateş ederken sessiz olma yeteneği.

Bu, şutlarınızı bastıracak ve herhangi bir sorun yaşamadan arka çizgiye kolayca odaklanabileceksiniz. Hareket kabiliyetinizi biraz azaltsa da ekipmanınız bunu karşılayacaktır.

Tetikleyici (Maelstrom Çift Tetikleyici)

Farklı ataşmanları denedikten sonra Maelstrom Dual Trigger’ın Lockwood 300 için en iyi seçenek olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Her iki mermiyi aynı anda ateşlemenize olanak tanır. Bu nedenle av tüfeğiniz inanılmaz bir tek atış potansiyeline sahiptir.

Ancak her iki mermiyi de aynı anda ateşleyeceğiniz için oldukça sık yeniden yükleme yapmanız gerekecek. Yani eğer atışınızı kaçırırsanız bir süreliğine çaresiz kalırsınız.

Yakın mesafeli dövüşleri seçmeye çalışın ve kafaya yakın bir yere nişan alın. Gövdeye vursanız bile düşmanı tek vuruşla vurmanız kaçınılmazdır. Eğer gerçekten bu menzili istiyorsanız, MW3’te kullanabileceğiniz en iyi keskin nişancılara göz atın.

Stok (Soygun Stok Modu)

Bir av tüfeği kullanıcısı olarak odaklanmanız gereken en önemli şey hareketliliktir. Neyse ki, bu stok size tonlarca hareket kabiliyeti sağlıyor ve harita üzerinde herhangi bir sorun yaşamadan koşmanıza olanak tanıyor.

Ayrıca, her zaman memnuniyetle karşılanan bir eklenti olan ADS hızı ve Sprint-To-Fire süresi de kazanırsınız. Bunun en büyük dezavantajı nişan alma stabilitenizin düşecek olmasıdır. Ancak diğer ataşmanlar ve ekipmanlar bu zayıflığı kapatacaktır.

Mühimmat (12 Kalibre Sümüklüböcek)

12 Kalibre Sümüklüböcek’e sahip olmak size Lockwood 300’de çok ihtiyaç duyulan daha fazla menzil ve isabetlilik sağlayacaktır. Orta mesafeli dövüşler yapmanıza ve hedefinizi gerçekten vurmanıza olanak sağlayacaktır.

Orta mesafede tek atış garanti olmasa da onlara çok fazla zarar verebilirsiniz.

Sınıf Kurulumu

Herkes en iyi donanıma sahip olabilir ancak mükemmel sınıf düzenine sahip olmak kilometrelerce yol kat edebilir. Seçtiğiniz avantajlar ve el bombaları genel ekipmanınıza fayda sağlayacağından, şu anda bir SMG’de keskin nişancı ekipmanına sahip olamazsınız, değil mi?

Lockwood 300’ün sınıf düzeni, iki ana silahı taşımanıza ve bunlar arasında hızla geçiş yapmanıza olanak tanıyacaktır. Üstelik hareket kabiliyetiniz de olacak.

Ölümcüller için taşıyacaksın El Bombaları.

İkincil (M4)

M4, her zaman güvenilir olan ve uzun mesafeli dövüşlerde kullanışlı olacak efsanevi bir AR’dir. Lockwood 300’ün kurulumu yakın/orta menzilli olduğundan uzun menzilli bir silaha ihtiyacınız olacak.

Yelek (Nişancı Yeleği)

Pompalı tüfek kullanırken ikincil silah yerine başka bir birincil silaha sahip olabilmeyi seviyorum. Bu, orta menzilli dövüşler sırasında daha hızlı atış hızı için SMG taşımamı sağlıyor.

Alternatif olarak uzun menzilli dövüşler için de M4’ü seçebilirsiniz. Silahı sevdiğim ve av tüfeğinizin zayıf noktasını kapatacağı için şahsen M4’ü tercih ediyorum.

Eldivenler (Hızlı Tutuşlu Eldivenler)

İki ana silah kullanacağınız için aralarında geçiş yapmak biraz zaman alabilir. Bu, uzun menzilli savaş sırasında ölümcül olabilir. Quick-Grip Eldivenlere sahip olmak bu süreyi azaltmanıza ve her iki birincil silahınız arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Bot (Hafif Bot)

Adından da anlaşılacağı gibi bu botlar hafiftir ve haritada hızlı bir şekilde hareket etmenize olanak tanır. Bu botlar hareket kabiliyeti açısından mükemmeldir çünkü herhangi bir sorun yaşamadan kolayca koşabilirsiniz.

Yakın/orta mesafeden düşmanın üzerine koşup hızlı bir şekilde tek atış yapmak isteyeceğiniz için bu botlar tam bir cankurtaran olacaktır.

Donanım (Hayalet TV Kamuflajı)

Ghost TV Kamuflajı, İHA’ların, düşman radar kaynaklarının ve Kalp Atışı Sensörlerinin tespitini engellemenize olanak tanır. Sessiz bir yapıya odaklanacağınız için buna sahip olmak çok önemlidir.

Bu, düşmanın arka hatlarına tespit edilmeden kolayca girmenizi sağlayacaktır.

Çözüm

İşte karşınızda Modern Warfare 3’ün en iyi Lockwood 300 donanımı ve sınıf düzeni. Lockwood MW3’teki en iyi av tüfeğidir. İdeal donanıma sahip olmak, daha iyi performans göstermenize ve bu silahı çok daha fazla geliştirmenize olanak tanıyacaktır.

Umarız bu kılavuz Lockwood 300 için ideal teçhizatı bulmanıza yardımcı olmuştur. Kullandığınız daha iyi bir teçhizatınız varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

oyun-5