Hiçbir Şey Ear 3 Lansman Zaman Çizelgesi Uçlandı; Ear 2 Tasarım Öğelerini Koruduğu Söyleniyor – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Hiçbir şey Ear 3 TWS kulaklıklarının yakında piyasaya sürülmesi planlanmadı. Kulaklıkların, bu yılın Mart ayında piyasaya sürülen Nothing Ear 2 kulaklıklarının yerini alacağı söyleniyor. Ear 2 başlangıçta tek renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü, ancak daha sonra Hiçbir şey TWS kulaklıklarını ikinci renk seçeneğiyle tanıttı. Londra merkezli elektronik üretim şirketi, sözde giyilebilir ses cihazını henüz resmi olarak duyurmadı. Yeni bir rapor, firmanın şu anda bunun üzerinde çalıştığını ve Nothing Ear 3’ün lansman zaman çizelgesine işaret ettiğini öne sürüyor.

Mashable Bir Hindistan rapor Hiçbir şeyin şu anda yeni bir ürün üzerinde çalışmadığını belirten dahili kaynaklardan alıntı yapılmasını öneriyor. Rapor, üzerinde çalışılan belirli bir öğeyi açıklamıyor ancak Ocak 2024’te piyasaya sürüleceğini öne sürüyor.

Temmuz 2023’de tanıtılan ve aynı zamanda firmanın ürettiği ilk akıllı telefon olan Nothing Phone 1’in devamı olarak bu yıl Temmuz ayında Nothing Phone 2 tanıtıldı. Şirketin son akıllı telefonunun piyasaya sürülmesine bu kadar yakın bir zamanda yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmesi pek olası değil. Bu nedenle, Nothing’in 2024’ün başlarında Phone 2’nin halefini piyasaya sürme olasılığı bir kenara bırakılabilir.

Ancak, Nothing Ear 1’in yerini alan Nothing Ear 2 gerçek kablosuz kulaklıklarının Mart 2023’te piyasaya sürüldüğünü de belirtmekte fayda var. Ürün lansman döngüsü dikkate alındığında şirketin, Nothing Ear 3’ü 2024 yılı başlarında tanıtabileceği çıkarımı yapılabilir. Bunların en iyi ihtimalle spekülasyon olduğunu ve resmi bir duyuruya kadar ihtiyatla karşılanması gerektiğini unutmamak önemlidir.

Rapor, Nothing Ear 3’ün Ear 2 kulaklıklarına göre bazı önemli yükseltmelerle gelmesinin beklendiğini öne sürüyor. Nothing Ear 2, 40 dB’e kadar aktif gürültü engelleme, 11,6 mm özel sürücüler, AI destekli mikrofonlar ve şarj kutusuyla birlikte 36 saate kadar iddia edilen pil ömrüyle birlikte gelir. Hindistan’da Rs’de fiyatlandırılıyorlar. 9.999 adet olup siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Hiçbir Şey Telefonu 2, Telefon 1’in halefi olarak mı hizmet edecek yoksa ikisi bir arada mı var olacak? Şirketin yakın zamanda piyasaya sürülen telefonu ve daha fazlasını Orbital’in son bölümü olan Gadgets 360 podcast’inde tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin X, Facebook, Naber, İş Parçacığı Ve Google Haberleri. Cihazlar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Bitget, Gelecek Vaat Eden Hintli Kripto Girişimlerine Stratejik Olarak 10 Milyon Dolar Akıtacak

genel-8