Indiana Jones Macera Serisi Hasbro Aksiyon Figürleri, Dereceli – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Şekillerdeki örnekler Indiana Jones Macera Serisi.Resim: Hasbro

Bir işin en heyecan verici yönlerinden biri yeni Indiana Jones vizyona giren film yeni ürünlerin ortaya çıkacağının farkına varılmıştı. Yıllar boyunca Indy’nin oyuncaklardan aksesuarlara, uyku tulumlarından yatak çarşaflarına kadar pek çok ürünü oldu, ancak bunu yapmadı. 15 yılda önemli bir şey yaşadı. O dönemde, son filminin 2008’de gösterime girmesinden bu yana koleksiyon pazarı o kadar büyüdü ki çok daha heyecan verici ve sağlam. Yani 2023 yapımı bir film daha fazla, daha iyi ürün anlamına geliyordu ve aksiyon figürlerini toplarsanız bu, on beş inçlik figürler anlamına geliyordu.

Eşdeğeri Yıldız Savaşları Black Series ve Marvel Legends serisi, Indiana Jones Macera Serisi figürler Hasbro’nun yeni Indy oyuncakları yapma planlarının en önemli mücevheriydi. Bu çizgi, Indy’nin tarihinin çoğunu kapsıyordu; Kayıp Ark’ın Baskıncıları, doğru hareket etmek Kıyamet Tapınağıve sonunda bu yılın Indiana Jones ve Kaderin Kadranı. Sırada 20’den fazla rakam açıklandı ancak Haziran ayının rakamlarının açıklanmasının ardından itibaren Son Haçlı Seferihat sessizleşti.

Ne zaman San Diego Comic-Con’da Macera Serisi hakkında soru sorulduHasbro’nun küresel pazarlama direktörü Patrick Schneider io9’a şunları söyledi: “Bu noktada ortaya çıkanların ötesinde hiçbir şey hakkında yorum yapmıyoruz” ancak şunu ekledi: “Daha fazlasının geleceğini görmek isterim.” Bu hiç de cesaret verici değil, bu yüzden Son Haçlı Seferi figürlerinin nihayet koleksiyonculara ulaşmasıyla birlikte, tüm Macera Serisi figürlerini olası ama umarım öyle olmayan bir veda olarak sıralamaya karar verdik.

genel-7