Leeds United transfer rumours with Whites to 'rival' Serie A side for Galatasaray winger - Leeds Live

Leeds United, Galatasaray kanat oyuncusu için Serie A takımıyla ‘rakip’ olabilir – Leeds Live

Leeds United, 19 Aralık Salı günü transfer söylentileriyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yükselme mücadelesi veren Leeds United, bu kış Galatasaray’ın sol kanadı Kerem Aktürkoğlu için bir transfer planlıyor. Aktürkoğlu bu sezon sol kanatta görev yapmış ve performansı dikkat çekmiş durumda. 25 yaşındaki oyuncu, bu sezon tüm organizasyonlarda 27 maçta 7 gol atmış ve 8 asist yapmıştır.

Rapor, Türk şampiyonlarının Aktürkoğlu’nu gelecek ay izin verilmeyeceğini ve durumunun sezon sonunda değerlendirileceğini söylediği belirtiliyor. Aktürkoğlu’nun menajeri, Galatasaray ve İtalyan kulübü Lazio’nun son iki haftada oyuncunun temsilcisine sık sık ulaştığı bildiriliyor.

Kulüpten ayrılması beklenen diğer bir oyuncu ise Villarreal’de forma giyen forvet Ben Brereton Diaz. İspanyol yayın Estadio Deportivo’ya göre, Diaz’ın kulüpten ayrılması bekleniyor.

Diaz, geçen sezon Blackburn Rovers formasıyla 16 gol atan bir oyuncuydu, ancak La Liga’ya transfer olduktan sonra büyük bir etki yaratamamıştır. Şili milli oyuncusu 19 maçta forma giymesine rağmen gol atamadı.

Leeds United haberlerini telefonunuza WhatsApp ile alın

Transferlerle ilgili içeriden bilgi almak mı istiyorsunuz? Artık cihazınıza gönderilen en önemli ve en iyi haberleri almanın bir yolu var. WhatsApp üzerinde Leeds United topluluğuna katılarak, en önemli ve en iyi haberleri hemen alabilirsiniz. Katılmak oldukça hızlı ve kolaydır. Sadece bu linke tıklayın ve ‘Topluluğa Katıl’ seçeneğini seçerek başlayın. Topluluktaki başka kimse kişisel bilgilerinizi göremeyecek ve yalnızca Leeds Live spor takımından mesajlar alacaksınız. WhatsApp akışınızı sürekli mesajlarla doldurmuyoruz, ancak günlük olarak güncellemeler alacaksınız. Ayrıca, topluluk üyelerimize özel teklifler, promosyonlar ve ortaklarımızdan reklamlar sunuyoruz. Herhangi bir nedenle topluluğumuzda olmak istemediğinize karar verirseniz, ekranınızın üstündeki isme tıklayarak ve ‘Grubu Terk Et’ seçeneğini tıklayarak topluluktan ayrılabilirsiniz. Gizlilik Bildirimimizi buradan okuyabilirsiniz.