Steamin en iyi strateji oyunlarından biri devasa yeni DLCye kavuşuyor – Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Age of Empires II Definitive Edition Forgotten Empires’ın her duyurusuyla daha da büyüyor ve daha iyi hale geliyor. Oyun halihazırda Hindistan Hanedanları’ndan Roma’nın Dönüşü’ne kadar çeşitli DLC seçeneklerine sahip, ancak daha fazlasıyla etkilemeye devam ediyor. Şimdi bizi Van Gölü’nün uçsuz bucaksız sularından Kafkas Dağları’nın karlı zirvelerine götürecek The Mountain Royals adlı yeni bir genişleme paketiyle karşı karşıyayız.

Age of Empires II Definitive Edition, zorlu kampanyaları ve bağımlılık yaratan oynanışıyla saygı duyulan, nostalji uyandıran 1999 klasiğinin yeniden düzenlenmiş versiyonudur. Forgotten Empires’ın eski devam oyununun ikonik yeniden çalışması artık tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından biri ve Steam’de 100.000’den fazla inceleme ve 9/10’luk sağlam bir puanla ‘çok olumlu’ bir giriş olarak duruyor.

Sevilen remaster, bizi kendine bağlayacak yeni uygarlıklar ve özellikler içeren düzenli içerik güncellemeleri ve DLC alıyor. Mountain Royals, Age of Empires II DE’nin en son duyurulan DLC’sidir ve Steam’de yayınlanmaktadır. 31 Ekim Salı. Tamamen seslendirilen üç yeni harekât ve iki ek uygarlığın gelmesiyle birlikte genişleme paketi oldukça güçlü bir etki yaratıyor.

DLC, her birinin kendi harekâtı ve ilgili birimleri olan Ermenileri ve Gürcüleri ekler. Ermenilerle birlikte, geliştirici tarafından “en sağlam zırhı bile delebilecek yetenekli bir okçu” olarak tanımlanan kompozit okçu birimi de geliyor. Aynı zamanda “müttefik birimlerle savaşabilen ve onları iyileştirebilen bir piyade birimi” olan savaşçı rahibi de beraberinde getiriyor.

Forgotten Empires, Gürcülerin birimi monaspa’yı “güçleri sayıca artan güçlü bir süvari birimi” olarak tanımlıyor. Persler aynı zamanda yeni bir harekât ve “düşmanın menzilli birimlerini alt etmede usta” bir paladin yerine geçen savar’ı içeren “oynanışlarına yönelik büyük bir ücretsiz güncelleme alıyor”. DLC’yi şimdi ön sipariş verebilirsiniz Buhar sadece %15 indirimle 12,74 $ / 10,62 £.

Eğer siz de sıkı bir hayran iseniz, muhtemelen oyunun zaman zaman ne kadar zor olabileceğini biliyorsunuzdur. Biraz arsız yardım için Age of Empires 2 hileleri derlememize bir göz atın. Alternatif olarak, beyninizi tetikte tutacak daha fazla zorluk için favori 4X oyunlarımızdan birkaçına göz atın.

oyun-2